BAHÇEŞEHİR’İN KALBİNDE YEPYENİ BİR ŞEHİR KONSEPTİ

Türkiye'de ve 9 farklı ülkede birçok inşaat, taahhüt ve enerji projesine imzasını atan Polatyol Grubu, yarım asırlık deneyimiyle prensipli çalışma anlayışını bir araya getiriyor. Başarılarıyla sektörde ün kazanmış, güçlü ve güvenilir bir kurum olarak bilinen Polatyol Grubu, 2014'te Eston Şehir'i satın alarak gayrimenkul sektörüne giriş yaptı.

1.6 milyon m² alana yayılmış bir proje olan Eston Şehir, İstanbul'un son yıllardaki en gözde ve değerli bölgelerinin başında gelen Bahçeşehir'de bulunuyor. TEM Otoyolu'na 5 km, D-100 Otoyolu'na 12 km, TEM Ispartakule Gişesi'ne 4 km, 3. Havalimanı'na 25 km, Atatürk Havalimanı'na 23 km, Yavuz Sultan Selim Köprüsü Bağlantı Yolu'na 3 km mesafedeki Avrupa'nın en büyük projelerinden biri olan Eston Şehir bulunduğu lokasyon sayesinde hem şehrin karmaşasından kaçmak isteyen aileler hem de geleceğini güvence altına almak isteyen yatırımcılar için ideal bir alan sunuyor.

Eston Şehir 5. Etap, konut sahiplerinin her an toprağın enerjisiyle buluşabilecekleri bir şekilde tasarlandı. 55 dönümlük arazide 7'si müstakil ve 40'ı ikiz villa olmak üzere toplam 87 konut, 2015 yılında sahiplerine teslim edildi.

3 adet 4 katlı konut bloğundan ve 24 bağımsız bölümden oluşan Eston Şehir 6. Etap projesinde de estetik mimari anlayış ve güvenli yaşam alanları bir araya getirilerek, konut sahiplerine yenilikçi bir deneyim sunma amacıyla yola çıkıldı. Ev sahiplerinin hem İstanbul'un merkezi yerlerine hem de doğanın yeşiline komşu olma fırsatı buldukları 6. Etap projesi, 2015 yılında sahipleri ile buluştu.

Temeli 2015 yılında atılan Eston Şehir Mahallem ise, 68 dönüm parselde 315 bağımsız bölümü ile Mahallem'lilere "Yüzde 100 İyi Gelecek" vaat ediyor. Teslim edilmeye başlanan proje ile Eston Şehir'de yepyeni bir yaşam başlıyor.